Obsianie Polski domami z konopi

Firma Budynki z konopi zajmuje się:  projektowaniem domów w technologiach naturalnych w szczególności z zastosowaniem hempcrete – potocznie: beton konopny

Ponadto naszym klientom służymy doradztwem technicznym w technologii betonu konopnego, prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla inwestorów i wykonawców.

W przypadkach spornych z nieuczciwymi lub nierzetelnymi wykonawcami służymy opiniami i ekspertyzami budowlanymi oraz wyceną szkód.

Nasz zespół tworzą inżynierowie budownictwa mający doświadczenie praktyczne ale również znający stosowane materiały od strony naukowej, ich zachowanie w różnych warunkach, co jest niezwykle istotne w budownictwie naturalnym.

Państwa zadowolenie ze współpracy z nami

W trakcie kontaktu z nami szybko przekonają się państwo, że do każdego tematu podchodzimy w sposób indywidualny: analityczny i profesjonalny.

Odpowiadamy na każde pytanie naszych klientów, proponujemy usprawnienia wykonawcze prowadzące do jak najdłuższego bezproblemowego użytkowania budynków, a przede wszystkim do ogromnego komfortu płynącego z ich użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu!